morze 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Informacje z Mrzeżyna, Portu Morskiego Mrzeżyno i okolic

Opis:

Zapraszamy do odwiedzania serwisu informacyjnego https://www.portmrzezyno.pl/Mrzeżyno to piękne miejsce z wieloma atrakcjami i bardzo dobrą lokalizacją. Samo miasteczko Mrzeżyno leży obok Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Rega. Portmrzezyno.pl zajmujemy się pisaniem o wielu ciekawostkach, informowaniem o zdarzeniach oraz udostępniamy możliwość zostawienia drobnego ogłoszenia. Informacje zawarte w czterech dziedzinach: atrakcjerejsyjedzenienoclegi mamy nadzieje, że pomogą rozwiązać wszelkie wątpliwości co do rekreacji w Mrzeżynie, Porcie Mrzeżyno i okolicach.
Pozdrawiamy

portmrzezyno.pl
WędkarstwoDo Mrzeżyna, Portu Mrzeżyno i rzeki Rega, każdego roku, przyjeżdżają nawet tysiące wędkarzy. Szeroka rzeka która wpływa do morza, tworzy bardzo dobre warunki do wędkowania. Z głównego mostu kiedy zaświeci słońce, widać całe ławice wpływających ryb z morza do rzeki. Bliżej środka można dostrzec, wygrzewające się w słońcu potężne okazy, niemalże stojące w miejscu. Połączenie słodkiej i słonej wody sprawia, że można zobaczyć tutaj wiele gatunków ryb.


PlażePobliskie plaże, które ciągną się kilometrami na wschód i zachód od Mrzeżyna to jedna z większych atrakcji w pobliżu Portu Mrzeżyno. Po części zachodniej zaznamy więcej spokoju oraz miejsca na prawdziwy odpoczynek. Po stronie wschodniej spotkamy wielu plażowiczów, jak i bary, a nawet wieczorną potańcówkę. Wedle potrzeby, można dokonać wyboru, na której część chcemy przebywać.


To tylko niektóre atrakcje jakie opisujemy na https://www.portmrzezyno.pl/

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Redakcja
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 929
Dodane: 2022.12.30
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj