Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień dekoracyjny kopalnia kamienia naturalnego

Opis:

Jesteśmy polskim producentem, specjalizującym się w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak kamień murowy, idealny do budowy solidnych ścian domu, a także obudowy kominkowe oraz kompletnych kominków. Nasze produkty powstają z wykorzystaniem własnych surowców skalnych, pochodzących z unikalnych złóż piaskowca kolorowego, co nadaje im niepowtarzalną kolorystykę, charakterystyczną dla naszego kraju.

Kopalnia kamienia naturalnego Chełmska Góra II, będąca własnością Kamieniarstwa Pawlik z malowniczej wsi Grabowie koło Wólki Włościańskiej, stanowi jedno z wielu złóż, których obecnie mamy pięć. Wytwarzamy wyłącznie piaskowiec żółty z okresu jury, a proces wydobycia odbywa się bez użycia środków strzałowych. Posługujemy się nowoczesnymi metodami, takimi jak koparki kołowe i gąsienicowe wyburzeniowe, wyposażone w specjalny osprzęt do precyzyjnego odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia naturalnego występującego tam w stanie rodzimym. Dodatkowo, wspomagamy proces wydobycia maszynowym ręcznym wierceniem za pomocą wiertarek pneumatyczno-udarowych. Wykorzystujemy także kliny trójdzielne oraz wywiercone otwory, zalewając je proszkiem rozprężnym, co umożliwia odspajanie większych bloków skalnych oraz tworzenie spodów roboczych, prowadzących do jak najbardziej ekonomicznego wydobycia, z jednoczesną selekcją jakości pozyskanego surowca skalnego.

W naszym zakładzie kamieniarskim, usytuowanym w malowniczej wiosce Grabowie, przekształcamy wydobyty polski piaskowiec na różnorodne produkty, takie jak kamień naturalny na ściany z ociepleniem, kamień hydrotechniczny, kamień ogrodowy, a także kamień dekoracyjny oraz kompleksowe obudowy kominkowe. Ponadto, tworzymy pospółkę drogową, która powstaje przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Nasze produkty charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, lecz również unikalnym designem, wprowadzającym do każdego projektu element naturalnego piękna.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kamień do ogrodu
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 956
Dodane: 2023.12.11
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Wydrukowano z 07:07 z adresu URL http://mrzezyno.net/detail.php?id=956