morze 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kandydaci kandydat kto na prezydenta w Radomsku Radomska w 2024 roku

Opis:

Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

Zapraszamy do uwagi na kluczową postać, która staje na czele zmian w Radomsku – Poseł Krzysztof Ciecióra. Jego doświadczenie, determinacja i wizja są niepodważalne. Jako nowo wybrany poseł do Sejmu RP, Krzysztof Ciecióra już teraz staje na czele ruchu OdNowa, wychodząc z propozycją dla mieszkańców Radomska – kandydaturą na prezydenta miasta.

Wybory 2024 roku w Radomsku to nie tylko okazja do zmiany, ale również szansa na nowe spojrzenie na rozwój miasta. Krzysztof Ciecióra kandydat na Prezydenta Radomska to osoba, która nie tylko ma doświadczenie jako polityk, ale także bogate background w dziedzinie rolnictwa, będąc byłym wiceministrem rolnictwa oraz aktywnym rolnikiem.

Jego wizja dla Radomska opiera się na zrównoważonym rozwoju, wspieraniu lokalnej społeczności oraz tworzeniu warunków do dynamicznego rozwoju gospodarczego. Krzysztof Ciecióra to symbol zmiany, który nie tylko obiecuje, ale również działa. Jego kandydatura to gwarancja, że interesy mieszkańców będą reprezentowane na najwyższym szczeblu.

Poprzez poparcie Krzysztofa Ciecióry na fotelu prezydenta Radomska, wyrażamy nasze zaufanie do osoby, która naprawdę rozumie potrzeby lokalnej społeczności i jest gotowa podejmować trudne decyzje dla dobra miasta.

Dołącz do ruchu OdNowa, dołącz do przyszłości Radomska. Wspólnie z Krzysztofem Ciecióra budujmy lepsze jutro dla naszego miasta. Wspólnie możemy osiągnąć więcej. Wspólnie możemy uczynić Radomsko jeszcze lepszym miejscem do życia i pracy.

Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: RSKO
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 959
Dodane: 2024.03.02
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj